Festő üzemi technológus - PL

Feladataid, ha minket választasz:

  • A festő üzemi szóró-automata önálló üzemeltetése, új termék esetén programírás, műszaki felügyelet
  • Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hiba megelőzési módszerek kidolgozásában
  • Gyártósori hibakeresés és javítás
  • Gondoskodik a folyamatos termelés feltételeiről, a termelési akadályok elhárításáról.

  • Középfokú végzettség
  • Termelési területen szerzett tapasztalat
  • Pneumatikus/hidraulikus ismeret

Amit nálunk megtalálsz:

  • Kedvező juttatási csomag
  • Többnyire egy esetenként két műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes szerződéses járat számos településről
  • Helyi bérlet támogatás 7000Ft értékben
  • SZÉP kártya juttatás
Vállalat
VT Plastic Gyártó Kft.