Értékesítő mérnök - AS

Feladataid, ha minket választasz:

  • egyedi gépekhez és készülékekhez vevői kiírás alapján megfelelő  kalkuláció készítése, ajánlat összeállítása, szükség esetén helyszíni felmérések elvégzése
  • műszaki egyeztetés, kapcsolattartás a vevőkkel

  • felsőfokú műszaki vagy mérnöki végzettség
  • aktív angol nyelvtudás írásban és szóban (német nyelv előny)
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • 2-4 éves autóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • komplex látásmód, kreativitás
  • üzleti szemlélet és logikus gondolkodásmód
  • precizitás

Előnyt jelent

  • autóipari, automatizálási tapasztalat
  • egyedi gépek, készülékek tervezésében és kivitelezésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • változatos, magas színvonalú szakmai munka
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • fiatalos csapat, rugalmas munkavégzés
  • kulturált munkakörnyezet
  • ingyenes egészségügyi szűrések és üdülési lehetőség
Vállalat
VT ASYST Kft.