Épületgépész - H

Feladatok

  • A cégcsoport saját beruházási projektjeinek (épületállomány fejlesztéseivel kapcsolatos épületgépészeti beruházói feladatok (fűtés, hűtés, vízellátás, csatornázás, szellőzés stb.)) előkészítése, tervezése
  • Lehetséges műszaki alternatívák kidolgozása/értékelése, technológiai gépészeti számítások, méretezések és tervezések elvégzése, szükséges berendezések műszaki paramétereinek meghatározása
  • Műszaki és gazdasági szempontok szerinti gépkiválasztás
  • Beszállítói- és alvállalkozói ajánlatok bekérése, versenyeztetése

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú tanulmányok
  • MS OFFICE és AutoCAD/Archicad program ismerete

Előnyt jelent

  • Tervezői jogosultság, tapasztalat
  • Műszaki ellenőri jogosultság, tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Aktív közösségi élet
  • Rekreáció és egészségmegőrzés
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.