Épületgépész - H

Feladataid, ha minket választasz:

  • A cégcsoport saját beruházási projektjeinek (épületállomány fejlesztéseivel kapcsolatos épületgépészeti beruházói feladatok (fűtés, hűtés, vízellátás, csatornázás, szellőzés stb.)) előkészítése, tervezése
  • Lehetséges műszaki alternatívák kidolgozása/értékelése, technológiai gépészeti számítások, méretezések és tervezések elvégzése, szükséges berendezések műszaki paramétereinek meghatározása
  • Műszaki és gazdasági szempontok szerinti gépkiválasztás
  • Beszállítói- és alvállalkozói ajánlatok bekérése, versenyeztetése

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • AutoCAD/Archicad program ismerete
  • Egyénileg és csapatban is hatékony munkavégzés
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Megbízható, terhelhető, önálló, aktív személyiség
  • Tanulmányokat folytató vagy pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • Tervezői jogosultság, tapasztalat
  • Műszaki ellenőri jogosultság, tapasztalat
  • Kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Aktív közösségi élet
  • Rekreáció és egészségmegőrzés
Pozíció
Helyszín
Székesfehérvár
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.
Munkakör jellege
Szellemi