Építész - H

Feladataid, ha minket választasz:

  • Beruházási, felújítási projektek előkészítése
  • Projektstratégia kialakítása
  • Részvétel a szakági kiviteli terv megvalósításában
  • A beruházási döntés előkészítését elősegítő szakmai vélemény kidolgozása
  • Projektek megvalósításának irányítása, koordinálása és a folyamat ellenőrzése
  • A vállalat stratégiai fejlesztésében aktív részvétel, szakági javaslatok kidolgozása
  • Műszaki kérdésben állásfoglalás kialakítása

  • Épületgépész, építészmérnök végzettség (BSc vagy MSc)
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Egyénileg és csapatban is hatékony munkavégzés
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Megbízható, terhelhető, önálló, aktív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Tanulmányok/szakmai gyakorlat során hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Szakterületnek megfelelő műszaki ellenőri végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Aktív közösségi élet
  • Rekreáció és egészségmegőrzés
Pozíció
Építész - H
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.