Építész - H

Építész beruházási területre

Feladataid, ha minket választasz:

• Beruházási, felújítási projektek előkészítése
• Projektstratégia kialakítása
• Részvétel a szakági kiviteli terv megvalósításában
• A beruházási döntés előkészítését elősegítő szakmai vélemény kidolgozása
• Projektek megvalósításának irányítása, koordinálása és a folyamat ellenőrzése
• A vállalat stratégiai fejlesztésében aktív részvétel, szakági javaslatok kidolgozása
• Műszaki kérdésben állásfoglalás kialakítása

• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
• Egyénileg és csapatban is hatékony munkavégzés
• Rendszerszemléletű gondolkodás
• Megbízható, terhelhető, önálló, aktív személyiség
• B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

• Tanulmányok/szakmai gyakorlat során hasonló területen szerzett tapasztalat
• Szakterületnek megfelelő műszaki ellenőri végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Aktív közösségi élet
  • Rekreáció és egészségmegőrzés
Pozíció
Építész - H
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.