Elektrikus - IPV VP

Feladataid, ha minket választasz:

      • Az energia ellátáshoz szükséges infrastruktúra és eszközök üzemállapotának biztosítása a biztonságos és folyamatos szolgáltatáshoz.
      • A villamos energiaellátó létesítmények, berendezések kezelése, ellenőrzése és karbantartása.
      • A mérési, felügyeleti rendszerek figyelemmel kísérése.
      • Közreműködés a szükséges kis- és középfeszültségű (10-20kV) kapcsolásoknál, beavatkozásoknál.
      • Karbantartási feladatok végrehajtása.
      • Az ellenőrzések során észlelt, illetve a fogyasztói hibabejelentésekből vagy egyéb módon tudomására jutott rendellenességek megszüntetése.

      Munkaidő: H-P  két műszakos munkarendben.

      • Villamosmű-kezelő / villamos hálózat kezelő / villamos alállomás kezelő végzettség
      • Alapfokú számítógépes ismeret
      • Megbízhatóság
      • Precizitás

Előnyt jelent

  • 2-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kedvező juttatási csomag
  • Jó munkahelyi légkör
Helyszín
Veszprém
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt. Ipari Park Vállalat
Munkakör jellege
Fizikai