BI szakértő - H

Feladataid, ha minket választasz:

  • A vállalatcsoport üzleti (mind pénzügyi, mind termelési) folyamatait támogató informatikai rendszerekre épülő BI rendszer fejlesztése és működtetése
  • Riportok készítése, analizálása
  • BI megoldások tesztelése, dokumentálása
  • Adatminőség monitorozása
  • A működő rendszer jobbítása, finomítása

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési alapismeretek
  • Analitikus gondolkodás
  • Informatikai újdonságok nyomon követése
  • Folyamatos fejlődési igény, önképzés
  • Problémafelismerő, elemző és megoldó képesség
  • Word, PowerPoint, Excel gyakorlott használata

Előny, ha rendelkezel:

  • QlikView ismerettel

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
  • Versenyképes jövedelem
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Aktív közösségi élet
  • Rekreáció és egészségmegőrzés
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.