Beszerző - EAS

Feladataid, ha minket választasz:

  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése
  • Készletszint optimalizálása (szükség esetén rendelések törlése, átütemezése, obsolatekészletek elszámolása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal/vevőkkel
  • Riportolás, hiánylisták töltése, problémák jelzése, szükség esetén eszkalációja
  • Mennyiségi eltérés esetén reklamációk intézése, nyilvántartása
  • Extra költségek engedélyeztetése, gyűjtése

  • Közép-vagy felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Ms Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál, hosszú távú munkalehetőség
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Tiszta kulturált, modern, klimatizált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Premizált dolgozói ötletrendszer
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvező juttatási csomag (havi mozgóbér, cafeteria, év végi juttatás, szociális, sport, kulturális lehetőségek, iskolakezdési támogatás stb.)
Vállalat
VIDEOTON EAS Kft.