Beszerzési projekt menedzser - H

Feladataid, ha minket választasz:

  • A vállalatcsoport beszerzési stratégiájának végrehajtása
  • Az üzletfejlesztéshez kalkulációk készítése, műszaki előkészítése
  • Helyettesítő anyagok műszaki értékelése, keresése
  • Ajánlatkérések
  • Piacelemzés, potenciális beszállítók felkutatása
  • Beszállítók auditja, beszállítói rizikóelemzés
  • Költségbecslések és elemzések készítése
  • Ártárgyalás előkészítése, lebonyolítása
  • Szerződések előkészítése, szerződéskötés

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kapcsolatteremtő‐ és tárgyalókészség
  • BOM anyagok stratégiai beszerzésében szerzett tapasztalat
  • Utazásra való hajlandóság
  • Határozottság, rugalmasság

Előnyt jelent

  • Beszerzési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Aktív közösségi élet
  • Rekreáció és egészségmegőrzés
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt.
Munkakör jellege
Szellemi

Letöltöm PDF-ben

Beszerzési projekt menedzser
0.69 MB
Letöltés