Beszerzési asszisztens - ES

Feladataid, ha minket választasz:

  • Beszerzési vezető és beszerzők teljes körű támogatása
  • Beszerzési rendelések operatív kezelése, visszaigazolások rögzítése
  • Számlák, kereskedelmi dokumentumok kezelése, iratrendezés
  • Kimutatások, statisztikák készítése
  • Import fuvarszervezés (belföldi és nemzetközi)
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, külső partnerekkel
  • Vállalatirányítási rendszer használata
  • Beszerzéshez tartozó ad hoc adminisztrációs feladatok ellátása

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás (elsősorban írásban)
  • Stabil Excel ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, önálló, precíz munkavégzés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Felsőfokú végzettség előny
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete előny

Amit kínálunk

  • Jó munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Több részből álló juttatási csomag
  • Bejárás támogatása
  • Stabil céges háttér
  • Térítésmentes/kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségek
  • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek
Vállalat
VT ES Kft.