Adminisztrátor gazdasági területre - IPV

Feladataid, ha minket választasz:

  • A vállalat szolgáltatási tevékenységével kapcsolatos ügyviteli feladatok ellátása
  • Szerződések nyilvántartása
  • Rendszeres és eseti adatszolgáltatások készítése
  • Dokumentációk naprakész nyilvántartása
  • A terület hivatalos irat anyagának iktatása és dokumentálása
  • Az iratok áttekinthető és gyors visszakeresést biztosító tárolása
  • Iratanyagok digitalizálása
  • Ügyfelekkel napi szintű kapcsolattartás

  • középfokú gazdaságai végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • hatékony, önálló, gyors munkavégzés
  • jó kommunikációs és szervező készség

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kedvező juttatási csomag
  • Jó munkahelyi légkör
Vállalat
VIDEOTON HOLDING ZRt. Ipari Park Vállalat