Adatátviteli rendszer-adminisztrátor - IPV

Feladataid, ha minket választasz:

  • A telephelyi belső adatátviteli rendszerek folyamatos üzemvitelének biztosítása és az ezzel kapcsolatos nyilvántartási, dokumentálási feladatok elvégzése.

  • Hálózati ismeretek
  • „B” kategóriás járművezetői engedély
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség informatikai vagy infokommunikációs területen
  • Hálózat üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • VDSL2 technológia ismerete
  • HP, Cisco switchek konfigurálásában szerzett tapasztalat
  • Telefonos infrastruktúra üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • GNE/Linux Server (Ubuntu) felügyeleti ismeretek

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Előre lépési lehetőség
  • Kedvező juttatási csomag
  • Jó munkahelyi légkör
Vállalat
Videoton Ipari Park Vállalat
Munkakör jellege
Szellemi

Letöltöm PDF-ben

Adatátviteli rendszer adminisztrátor
0.37 MB
Letöltés